Picsart_23-03-29_22-13-45-288

Tıkla Hemen Ara

20210927_144255 (0530) 711 16 69

SERVİS BÖLGELERİMİZ

BURSA MERKEZ YILDIRIM OSMANGAZİ
NİLÜFER KESTEL GÜRSU

Bursa Halı Yıkama Firması Olarak Halı, Koltuk, Yatak, Stor, Zebra, Yorgan, ve Battaniye Yıkama Temizleme Faaliyeti Göstermekteyiz. Firmamız Bursa Merkez, Yıldırım, Osmangazi, Nilüfer, Kestel ve Gürsu İlçelerinde Halı Yıkama Olarak Hizmet Vermekteyiz. Firmamızda %100 Doğal Bitkisel Halı Şampuanı Kullanılmaktadır.

orta-ust-esnek-modul-imaj

HİZMETLERİMİZ
İLETİŞİM BİLGİLERİ

ADRES

YAZAR HALI YIKAMA FABRİKASI

BURSA/MERKEZ

BURSA/OSMANGAZİ

BURSA/YILDIRIM

BURSA/NİLÜFER

BURSA/KESTEL

BURSA/GÜRSÜ

BURSA/MUDANYA

TELEFON

HİZMETLERİMİZ

 • HALI YIKAMA
 • KOLTUK YIKAMA
 • YATAK YIKAMA
 • YORGAN YIKAMA
 • BATTANİYE YIKAMA
 • STOR PERDE YIKAMA
 • YAZAR HALI YIKAMA FABRİKASI

  Kalitenin Buluştuğu Adrestesiniz.

  bursa el halı yıkama

  Halılarınız %100 Doğal Bitkisel Halı Şampuanı İle Yıkanmakta Olduğu İçin El Dokuma, Nepal, Bambu, İpek, İran, Hereke, Bünyan vb. Özel ve Hassas Halılarınız Hiç Bir Zarar Renk Solma Deforma Oluşmaz. Halılarınız İpliğine Göre Kategorilendirilir ve Hassasiyetine Göre İşlem Yapılır.

  Yazar Koltuk Yıkama

  elbirlik Koltuk yıkama

  Profesyonel Koltuk Yıkama Firması Olarak Özel Ürünlerimiz İle Mükemmel Sonuç Muhteşem Temizlik Farkı Bu Farkı Bizimle Yaşayın. %100 Kimyasal İçermeyen Doğal Bitkisel Koltuk Şampuanı İle Kusma, Renk Solma, İz Yapma ve Leke Şikayetlerine Son Teknoloji ve Yüksek Vakum Emiş Gücüne Sahip Makinalar İle Koltuklarınız İlk Günkü Gibi Tertemiz Olacak. Bizi Denemeden Karar Vermeyin.

  Yazar Yatak Yıkama

  elbirlik yatak yıkama

  Yatak Yıkama Olarak Tıpkı Yukarıda Bahsettiğimiz Koltuk Yıkama İşlemi Aynıdır. Biz Kaliteden Kaçmayan Tek Firmayız. Size Bir Telefon Kadar Yakınız.

  Yazar Yorgan ve Battaniye Yıkama

  bursa elbirlik Battaniye Yıkama

  Evet Biz Bursa'da Temizlik Sektöründe Yorgan ve Battaniye'de Yıkıyoruz. Nasıl Mı Yıkıyoruz?

  Yorgan ve Battaniyelerinizi Büyük Yüksek Devirli Endüstriyel Makinalarımız İle Leke Kontrolü ve Müdahalesi Sonrası Tek Tek Hijyen Kurallarına Uygun Olarak Yıkamaktayız. Sağlığınız Bizim İçin Önemli.

  Yazar Stor ve Zebra Perde Yıkama

  istockphoto-1140926263-612x612

  Stor ve Zebra Perdeleriniz Firma Getirildiğinde Ele Alınır ve Özel Işıklandırma Sayesinde Kir Lekeler Belirleniz Leke Çözücü Belirtilen Yerlere Sıkılır 1 Saat Bekletilir. Ardından Hassas ve Yumuşak Fırça İle Ovalama Şekliyle Arındırılır. Bu İşlem Akabinden Hem Sonra 12 Saat Özel İlaçlama Yapılarak Detaylı Temizlik Sağlanmaktadır.

  İşte Bizim Farkımız!

  ✓KALİTE ✓GÜVEN ✓BAŞARI